Skip links

Cilt Bakımı

Cilt bakımı işlemi cilt problemlerine bağlı olarak 30 dakika – 1 saat arasında sürer. Cilt bakımı bir ay arayla tavsiye edilir.

Share

Cilt bakımı profesyonel bakım ürünleriyle cilde en uygun temizleme, gözenek sıkılaştırma,  besleme, nemlendirme, yenileme işlemlerinin tümüdür.

Cilt bakımında verilen buhar etkisiyle gözenekler açılır ve derin temizlik yapılmış olur. Cilt üzerinde bulunan akne, sivilce ve siyah nokta gibi sorunlar cilt üzerinden alınır ve ciltte canlı bir görünüm elde edilir.

Yaşam koşullarıyla nedeniyle meydana gelebilecek kırışıklık, sarkma, leke, akne gibi sorunların oluşmasını engellemek açısından da oldukça önemlidir. Cilt bakımında amacı güzellik gibi görünse de cilt sağlığının korunması amaçlanmaktadır.

 

Cilt bakımı düzenli yapıldığında sivilce, siyah nokta, beyaz nokta ve akne sorunlarının giderilmesi, lekelerin azaltılması ve leke oluşumunun engellenmesi, yaşlanma belirtilerinin geciktirilmesi, kolajen üretiminin arttırılması, gözeneklerin küçültülmesi, ciltteki renk farklılığının önüne geçilerek cilt tonunun eşitlenmesi sağlanır.

Cilt bakımı işlemi cilt problemlerine bağlı olarak 30 dakika – 1 saat arasında sürer. Cilt bakımı bir ay arayla tavsiye edilir.

Cilt bakımından sonra güneşten cildi korumak gerekir.

Bizi ziyaret etmek ister misiniz?

Yaz-Kış Uygulanabilir

Ağrısız-acısız

Farklı cilt tiplerine uygun uygulama

Ayda bir kez düzenli olarak yaptırılması

Explore
Drag