Skip links

Ayak Detoksu

Ayaklar, günün sonunda yorgun ve bitkin düşer. Zamanla  zarar görmeye başlayan ayaklarımızı daha sağlıklı bir hale getirmek için ayak detoksu tercih edilir.

Share

Ayak detoksu ayak bakımından sonra kan akışının düzenlenmesini sağlar. Detoks etkisi yaparak toksinleri atar ve bağışıklığı güçlendirir.

Detoks; Zararlı maddelerin vücuttan uzaklaştırılması anlamına gelir. Ayak detoksuuygulamasıyla vücudun fiziksel ve ruhsal enerji seviyelerini, canlılığı ve direnci yükseltmek, vücudu toksinlerden, kimyasallardan, radyasyondan, vücudun toksin atmasını engelleyen diğer yabancı maddelerden arınmasını sağlar.

Baş ağrısı, yorgunlukta, sindirim bozukluklarında, bel, sırt ve eklem ağrılarında, akne problemlerinde, alkol, sigara, kafein vb. maddeleri tüketenlerde, hava kirliliğinin olduğu şehirlerde yaşayanlar, uykusuzluk problemlerinde rahatlıkla yapılabilir. Kan dolaşımı hızlanır ve kandaki oksijen seviyesi artar, bağışıklık sistemi kuvvetlenir, ayaklarda biriken ödem ve şişlik azalır, metabolizma hızlanır.

Ayak detoksu uygulaması negatif ve pozitif iyonların birbirini çekme esasına dayanır. Vücuttaki toksinler pozitif yüklü olup, detoks esnasında oluşan negatif iyonlaşma ile ayak bölgesindeki ter bezlerinden dışarı atılır.

Uygulama özel bir detoks küveti içerisinde uygun sıcaklıkta suya detoks tuzu eklenerek yapılır. Eklenen tuz elektronik akımı etkinleştirir.

Seanslar yaş grubuna göre ortalama 30 dakika sürer. Haftada 1 seans uygulaması yapılabilir.

Ayak detoksu kalp pili olanlar, hamile ve emziren kadınlar, kemoterapi veya radyoterapi görenlerde,ayaklarında açık yara olanlara yapılması uygun değildir.

Bizi ziyaret etmek ister misiniz?

Zararlı maddelerin vücuttan uzaklaştırılması

Ağrısız-Acısız

Yaz-Kış Uygulanabilir

Kişiye özel seans belirleme

Explore
Drag