Skip links

G5 Masajı

G5 cihazı ile titreşimsel hareketler ile gerçekleştirilen bir masaj tekniğidir. Ritmik bir masaj aleti olan özel bir cihaz yardımıyla ve vücut yapısına uygun solüsyonlarla titreşim ve itme kuvveti uygulanır. Hızlı titreşimler aracılığı ile sıkılaşma sağlar. Selülit tedavisinde, bölgesel incelmede, kas ağrılarında, cilt sıkılaştırma ve toparlama, bölgesel dolaşım hızlandırma ve yağ yakımı yapılır.

Share

Vücudun her bölgesine uygulanabilir.

El ile yapılan masajlara oranla on kat daha etkilidir. Vücutta biriken fazla yağın yakılmasını sağlar. Cilt üzerinde toparlanma etkisi yaratır. Bölgesel zayıflama sağlar. Selülitleri giderir. Kan dolaşımını hızlandırır, kaslarda biriken laktik asit ve ödemin atılmasını da sağlar. Bedensel stresi azaltır. Kas ve eklemlerin hareket kabiliyetini arttırır. Bölgesel dolaşımı düzenler. Ödem ve toksin atıcı özelliğe sahiptir. Cilde esneklik kazandırır. Kemik ağrısı problemini giderir. Stresi azaltır. Metabolizmayı hızlandırır.

Vücudun her bölgesine uygulanabilir.

G5 Masajı, lenf drenaj masajı ile birlikte kombinlendiğinde daha etkili olur.

G5 Masajı vücut analizi sonrası yağ, kas oranına bakılarak seans sayısı ve aralıkları belirlenebilir. Fazla yağları ve selülitleri bulunan danışanların seans sayıları da daha fazla olur. Düzenli yapıldığında 8-10 seans arası önerilir.

G5 Masajı Kılcal damar problemlerin de, varis problemi olanlarda, hamilelerde, emzirmenin ilk 6 ayından sonra, regl döneminde, açık yaralarda, ,aktif kanser hastalıklarında uygulama yapılması uygun değildir.

Bizi ziyaret etmek ister misiniz?

Yaz-Kış uygulanabilir.

Kişiye özel seans sayısı ve seans aralıkları belirlenir.

Selülit giderme

Bölgesel incelme

Explore
Drag