Skip links

DKN Vibrasyon Teknolojisi

DKN cihazı platform üzerinde çalışan danışana mekanik titreşimler verir. Omurilik, vücuda gönderilen titreşimlere, kas liflerini istemsiz olarak aktive ederek cevap verir. Diğer spor yöntemleri kasların %40-50sini aktive ederken DKN teknolojisi ile bu oran %97ye ulaşır.

Share

DKN’nin ürettiği titreşimler sayesinde kaslar saniyede 20-50 defa kasılır ve gevşer. Bundan dolayı kaslar daha fazla çalışarak güçlenirler.

TEKNOLOJİSİDKN cihazı platform üzerinde çalışan danışana mekanik titreşimler verir. Omurilik, vücuda gönderilen titreşimlere, kas liflerini istemsiz olarak aktive ederek cevap verir. Diğer spor yöntemleri kasların %40-50sini aktive ederken DKN teknolojisi ile bu oran %97ye ulaşır.

DKN’nin ürettiği titreşimler sayesinde kaslar saniyede 20-50 defa kasılır ve gevşer. Bundan dolayı kaslar daha fazla çalışarak güçlenirler.

DKN’nin avantajı kemiklerin, eklemlerin ve kasların aşırı zorlanıp zedelenmesinin önüne geçilmesidir.

Egzersizler süresince, kan dolaşımının hızlanması da kemik dokusuna iletilen besin miktarını da doğrudan etkilediğinden dolayı kemik gelişimine yardımcı olur.

Kemik zayıflığının önüne geçer ve egzersizlerle beraber yüksek güç ve denge kazanılır.

DKN Vibrasyon Teknolojisi ile hızlanan metabolizma sayesinde yağ yakımı sağlanır. Vücuda esneklik kazandırır. Kas ve kemik gelişimi sağlar. Kas gücünü artırır. Kan dolaşımını hızlandırır. Spor performansını artırır. Vücuda zindelik kazandırır.

Bizi ziyaret etmek ister misiniz?

Kasları güçlendirir

Bölgesel incelme

Yaz-Kış uygulanabilir

Kişiye özel seans sayısı ve seans aralıkları belirlenir

Explore
Drag